22 жовтня на базі середньої загальноосвітньої школи №69 Солом’янського району міста Києва був проведений районний етап математичного конкурсу «Розумники та розумниці» для учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня. Знайомимо Вас із результатами конкурсу.
Результати районного математичного конкурсу «Розумники та розумниці»
серед учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Солом’янського району міста Києва
І місце:
№ з/п
|
Прізвище та ім’я учасника
|
Кількість балів
|
Навчальний заклад
|
Прізвище, ініціали вчителя
|
1.
|
Гречка Артем
|
62
|
сш №52
|
Маняка С. М.
|
2.
|
Лозицький Єгор
|
58
|
сш №115
|
Марченко С. В.
|
3.
|
Сізон Дарина
|
57
|
гімназія №177
|
Коваленко О. М.
|
4.
|
Бондаренко Антон
|
54
|
гімназія №177
|
Коваленко О. М.
|
5.
|
Савіцька Катерина
|
54
|
сш №115
|
Шумська О. М.
|
6.
|
Потьомкін Олександр
|
51
|
сзш №60
|
Шуніна С. М.
|
ІІ місце:
№ з/п
|
Прізвище та ім’я учасника
|
Кількість балів
|
Навчальний заклад
|
Прізвище, ініціали вчителя
|
1.
|
Кроха Іван
|
50
|
гімназія №178
|
Скребкова С. В.
|
2.
|
Селезньов Нікіта
|
50
|
школа-дитячий садок «Відродження»
|
Парнюк С. М.
|
3.
|
Білецький Данило
|
49
|
сзш №279
|
Кириленко В. К.
|
4.
|
Людовик Антон
|
46
|
сш №7
|
Федюніна Г. В.
|
5.
|
Марчук Дмитро
|
45
|
школа-дитячий садок «Сяйво»
|
Пугач Т. С.
|
6.
|
Коршомний Нікіта
|
45
|
гімназія №178
|
Смаковська Т. В.
|
7.
|
Нікітіна Каміла
|
45
|
сш №43
|
Кацан О. А.
|
8.
|
Сільчин Іван
|
44
|
ПЛ НТУУ «КПІ»
|
Хоменко Т. П.
|
9.
|
Болібрук Катерина
|
43
|
сзш №12
|
Глушенко Л. І.
|
10.
|
Нгене Даніель
|
42
|
гімназія №178
|
Смаковська Т. В.
|
11.
|
Нагорна Анна
|
41
|
гімназія №178
|
Скребкова С. В.
|
ІІІ місце:
№ з/п
|
Прізвище та ім’я учасника
|
Кількість балів
|
Навчальний заклад
|
Прізвище, ініціали вчителя
|
1.
|
Зелінський Іван
|
40
|
сш №64
|
Домбровська І. С.
|
2.
|
Бахурцов Гаврило
|
39
|
сш №187
|
Марчук Н. М.
|
3.
|
Ліщук Артем
|
39
|
ПЛ НТУУ «КПІ»
|
Лобас О. І.
|
4.
|
Дишлева Софія
|
38
|
школа-дитячий садок «Палітра»
|
Циганкова Л. О.
|
5.
|
Кавтиш Вікторія
|
38
|
сш №173
|
Василенко Т. А.
|
6.
|
Овдієнко Максим
|
38
|
спш №324
|
Міщан А. Г.
|
7.
|
Лисенко Олександр
|
36
|
гімназія №178
|
Скребкова С. В.
|
8.
|
Івченко Марина
|
35
|
сзш №221
|
Юзишина В. С.
|
9.
|
Кривой Володимир
|
35
|
сш №173
|
Василенко Т. А.
|
10.
|
Старун Олександр
|
35
|
сш №149
|
Константинова С. А.
|
11.
|
Чехун Павло
|
35
|
сзш №74
|
Сумарук Г. С.
|
|