Середа, 22.03.2023, 13:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Науково-методичний центр управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Основні напрямки роботи

Головна » Статті » Початкова освіта » Початкова освіта

Науково-педагогічному проекту «Росток» - 15 років

19 лютого 2013 року на базі науково-методичного центру був проведений семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи  початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району.  Захід проведено у рамках співпраці з Державною науковою установою «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за темою: «Формування загальнонавчальних компетентностей учнів на засадах інтегративно-діяльнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Росток».

У семінарі взяли участь представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти: начальник відділу науково-педагогічних технологій і проектів Емілія Воронцова та науковий співробітник відділу Наталія Гончаренко.

         Учасникам продемонстровано електронний навчальний посібник з математики для 2 класу «У пошуках скарбів» (автори: Пушкарьова Т.О., Рибалко О.О., Фесенко Т.М), який розроблено відповідно до навчальної програми з математики для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Цей електронний посібник передбачає формування інтересу в учнів до вивчення математики, творчого підходу та емоційно-ціннісного ставлення до виконання математичних завдань. Наталія Гончаренко підкреслила, що електронні інтерактивні посібники дозволяють зробити урок більш жвавим та викликають значний інтерес учнів, а також сприяють засвоєнню більшого обсягу навчального матеріалу.

         Заступник директора з навчально-виховної роботи середньої загальноосвітньої школи №221 Підгурна Світлана Володимирівна звітувалась перед учасниками семінару про результати роботи учнів початкових  класів за науково-педагогічним проектом «Росток»
Категорія: Початкова освіта | Додав: Натали-2013 (15.03.2013)
Переглядів: 960 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук