П`ятниця, 19.07.2019, 17:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Науково-методичний центр управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 10 » Результати районного конкурсу на кращого читця поезій Тараса Шевченка
12:45
Результати районного конкурсу на кращого читця поезій Тараса Шевченка

6 лютого 2014 року в спеціалізованій школі №43 «Грааль» відбувся  районний конкурс на кращого читця поезій Тараса Шевченка, у якому взяли участь 40 учнів  навчальних закладів району. Вони показали майстерність у читанні поезій Великого Кобзаря та віршів інших поетів про Тараса Шевченка. Крім цього, на конкурсі виступили учні з власними поезіями про Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців, які посіли призові місця у цьому конкурсі.

 

НОМІНАЦІЯ «ТВОРИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ТА ІНШИХ ПОЕТІВ ПРО

ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ»

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Навчальний

заклад

1.

Коник Дмитро

10

сзш №74

2.

Сагайдак Анастасія

10

АКЛ НАУ

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

3 з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Навчальний

заклад

1.        

Руднєва Катерина

8

сзш №161

2.        

Болото Єлизавета

10

сзш №221

3.        

Братущик-Хома Маріанна

10

сш №159

4.        

Шершун Даря

10

сш №43 «Грааль»

5.        

Березенко Анастасія

11

сзш №46

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Навчальний

заклад

1.        

Меньшикова Владислава

9

сзш №54

2.        

Самсоненко Світлана

9

сзш №121

3.        

Яровенко Анастасія

10

сзш №60

4.        

Субота Ірина

10

сзш №26

5.        

Чабанівський Кирило

10

гімназія №178

6.        

Гандзюк Анастасія

10

сш №52

7.        

Марченко Тетяна

11

сш №187

8.        

Жбан Олександр

11

сзш №279

9.        

Мироненко Іван

Димнич Юлія

Горох Станіслав

9

11

11

сзш №229

 

НОМІНАЦІЯ «ВЛАСНА ПОЕЗІЯ ПРО ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Навчальний

заклад

Місце

1.

Куценко Марія

10

гімназія-інтернат№13

І

2.

Редько Яна

10

гімназія №177

ІІ

3.

Мороз Владислав

10

ТЛ НТУУ «КПІ»

ІІІ

4.

Чучковська Крістіна

8

сзш №69

ІІІ

 

 

Переглядів: 473 | Додав: Натали-2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728